Privātuma politika
626
page-template-default,page,page-id-626,bridge-core-2.5.9,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.2,vc_responsive

Privātuma politika

Jebkura personīga informācija, kas tiek sniegta šajā tīmekļa vietnē vai iegūta, kontrolē SIA KARVIS, kuras juridiskā adrese: Rīga, Krāsotaju iela 30-5, LV-1009.

Kādus datus apkopo Karvis?

Informācija par rezervāciju: rezervējot automašīnu nomas pakalpojumus, mēs lūdzam jūsu vārdu, dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi. Tas palīdz mums apstrādāt jūsu rezervāciju, sazināties ar jums, ja mums rodas kādas problēmas saistībā ar jūsu pieprasījumu, vai arī nosūtīt jums elektronisku apstiprinājumu par jebkuru saņemto cenu piedāvājumu vai veikto rezervāciju.

Darījumu vēsture: mēs uzturēsim elektroniskos ierakstus par visiem nomas līgumiem un citiem darījumiem, kurus jūs esat veikuši ar Karvis.

IP adrese: mēs apkopojam jūsu IP adresi, kad apmeklējat mūsu vietni. Tas identificē tikai jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzēju) un nesatur nekādu informāciju par jums kā par personu. Mēs izmantojam šo informāciju, lai palīdzētu mums saprast vairāk par vietnes datu plūsmas izcelsmi.

Sīkdatnes: mūsu vietnē tiek izmantota sīkfailu tehnoloģija. «Sīkfaili» ir šifrētas teksta virknes, ko vietne uzglabā lietotāja datorā. Sīkfaili ļauj mums pielāgot mūsu vietni un piedāvājumus atbilstoši jūsu vajadzībām un nodrošina labāku tiešsaistes pieredzi. Turklāt sīkdatnes izmanto, lai izmērītu dažādu lapu lietošanu mūsu tīmekļa vietnē, lai palīdzētu mums padarīt mūsu informāciju piemērotāku jūsu vajadzībām un viegli pieejamu. Lietojamās sīkdatnes tiek sauktas par «sesiju» sīkdatnēm un «pastāvīgiem» sīkfailiem.

Sesijas cepumiem ir pagaidu raksturs un tiek automātiski izdzēsti, kad pametat mūsu vietni. Pastāvīgi sīkfaili paliek datora cietajā diskā, līdz tos izdzēsīsiet. Mēs neizmantojam sīkfailus, lai apkopotu informāciju par jūsu apmeklējumiem uz citām vietnēm, kā arī nenoskaidrotu jums personiski identificējamu informāciju, izņemot to, ko jūs brīvprātīgi sniedzat mūsu darījumos ar mūsu vietni. Sīkfaili nesabojā vai nesabojā datoru, programmas vai datora failus.

Kā Karvis aizsargā jūsu datus?

Secure Socket Layer (SSL) šifrēšanas tehnoloģija tiek izmantota, lai aizsargātu personisko informāciju, piemēram, kredītkartes informāciju, veicot rezervāciju.

Jebkura personīgā informācija, kas mums pieder kā klienta profila daļa, tiks uzglabāta datubāzē, kurā ir spēkā esošās fiziskās un tehnoloģiskās drošības pārbaudes un procedūras.

Mūsu apņemšanās nodrošināt datu drošību

Jūsu personiskās informācijas drošība mums ir svarīga. Mēs sekojam vispārpieņemtiem nozares standartiem, lai aizsargātu personīgi identificējamu informāciju un personas datus, kas mums iesniegti gan raidīšanas laikā, gan tiklīdz mēs to saņemam. Tomēr interneta pārraidīšanas metode vai elektroniskās glabāšanas metode nav 100% droša. Tāpēc, lai gan mēs cenšamies izmantot komerciāli pieņemamus līdzekļus, lai aizsargātu jūsu personisko informāciju, mēs nevaram garantēt tā pilnīgu drošību.

Izmaiņas šajā politikā

Visas izmaiņas sakarā ar konfidencialitātes politikas izmaiņām vienmēr tiks ievietotas mūsu tīmekļa vietnes lapā.

Sīkfailu politikas lapa Karvis vietnē izmanto sīkfailus. Sīkfails ir maza teksta fails, ko saglabā jūsu pārlūkprogramma, un ļauj tai atcerēties informāciju starp tīmekļa lapām un pārlūkprogrammas sesijām. Karvis izmanto vairākas «pirmās puses» sīkdatnes, ko radījusi un izmantojusi Karvis tīmekļa vietne, un dažas trešās puses sīkdatnes, kuras mūsu vietnē radījušas trešās puses. Tās ļauj mums atcerēties katru rezervācijas daļu, kad jūs apmeklējat vietni, atcerieties klienta informāciju un parādīt atbilstošu saturu, pamatojoties uz jūsu izvēlētajām iespējām un braucieniem. Tie arī palīdz mums saprast lietotāju uzvedību mūsu vietnē, un tas nozīmē, ka mēs varam uzlabot jūsu pieredzi.

Sīkfaili var uzglabāt tikai tekstu, kas vienmēr ir anonīms un parasti šifrēts. Karvis nekad neuzglabās nekādu personisko informāciju sīkdatnē.